Nowy Caddy. 100% nowy i 100% Caddy.
Porsche Sosnowiec

Nowy Caddy
Na wszystko,
co przyniesie przyszłość

Porsche Sosnowiec

Nowy Caddy.
100% nowy i 100% Caddy.

Poznaj Nowego Caddy lub Nowego Caddy Cargo: imponują nowoczesnym wyglądem i cyfrowymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb Twojej firmy oraz Twojej rodziny. Świetnie się prezentuje i jest praktyczny, a dzięki niezawodnym systemom asystującym podczas jazdy prowadzi się wygodnie, a Ty chcesz by każda podróż trwała dłużej. To jednak nie wszystko: jest pojemny i funkcjonalny. Duże piątkowe zakupy, weekend z rodziną, a może transport paczek lub sprzętu? Nowy Caddy sprawdzi się w wielu codziennych wyzwaniach. Poniżej poznasz szczegółowo jego możliwości i funkcje.

Wybierz model Nowego Caddy

{{ model.modelName }}

Poznaj

{{ defaultName }}

{{ hotspotLoc.text }}
hotspot
{{ hotspotLoc.text }}

Nowoczesne środowisko cyfrowe - cyfrowy kokpit i bezkluczykowe otwieranie drzwi

Na cyfrowe środowisko składają się najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online, także system bezkluczykowego otwierania drzwi. Dzięki temu Nowy Caddy jest gotowy na każde wyzwanie.

Nowoczesne środowisko cyfrowe
Asystenci jazdy

Asystenci jazdy & 4MOTION

Z Nowym Caddy możesz mieć pewność, że każda podróż zacznie się i skończy bez stresu. Napęd na wszystkie koła 4MOTION automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy na oś do aktualnej sytuacji na drodze. Z kolei zespół sześciu różnych asystentów jazdy* pomaga kierowcy w wielu sytuacjach: w parkowaniu tyłem czy manewrowaniu na miejscach równoległych. Prowadząc Nowego Caddy możesz monitorować także odległość samochodu od innych pojazdów na drodze - szczególnie tych znajdujących się w martwym polu.
*sprawdź dostępne opcje w konfiguratorze

Reflektory LED

Opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED sprawiają, że prowadzenie auta jest o wiele bardziej wygodne, a ty możesz o wiele lepiej reagować na sytuację na drodze.

photo
photo

Fotel ErgoComfort

Nowe fotele Ergo Comfort oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera posiada również nowy panel tylny, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy.

Panoramiczny dach

Teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Nowego Caddy i cieszyć się pięknymi widokami dzięki - dostępnemu opcjonalnie - panoramicznemu dachowi. Więcej światła w samochodzie to większy komfort podróży: szczególnie dla małych pasażerów, którzy chcą w trakcie jazdy czytać lub grać.

photo