Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, object given in /index.php on line 839

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Dożywotnia gwarancja mobilności

Dożywotnia Gwarancja Mobilności zapewnia bezpieczeństwo i komfort podróżowania niezależnie od miejsca pobytu 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Gwarancja mobilności jest nadawana wszystkim nowym samochodom z chwilą ich wydania i podlega odnowieniu po każdym przeprowadzonym przeglądzie okresowym. Program oferuje ochronę, pomoc przez całą dobę oraz wiele innych bezpłatnych świadczeń w razie awarii, wypadku, kradzieży lub w innych przypadkach unieruchomienia samochodu zarówno dla kierowcy jak i dla wszystkich pasażerów samochodu.

Program obowiązuje od daty sprzedaży pojazdu do pierwszej inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności, ale nie dłużej niż 24 miesiące. W kolejnych latach prawo do korzystania ze świadczeń uzależnione jest od:

 • potwierdzonych w książce serwisowej pojazdu okresowych inspekcji serwisowych z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagen Samochody Dostawcze (zależnych od czasu, eksploatacji, przebiegu)
 • dokonywania napraw, inspekcji, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych zalecanych przez Volkswagen AG i Partnerów Serwisowych Volkswagen Samochody Dostawcze

Uzyskanie prawa do świadczeń Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen w przypadku samochodów już eksploatowanych jest możliwe po dokonaniu inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagen Samochody Dostawcze.

W zależności od zdarzenia, w ramach Dożywotniej Gwarancji Volkswagen, przysługują:

 • naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie,
 • samochód zastępczy,
 • nocleg w hotelu,
 • dalsza podróż (samolotem lub pociągiem),
 • zwrot kosztów pośrednich np. koszty parkingów,
 • drobne usługi np. dostarczenie paliwa, naprawa ogumienia,
 • pożyczka gotówkowa nieoprocentowana,
 • serwis telefoniczny.

Świadczenia w ramach Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen obejmują kierowcę i pasażerów zarejestrowanego w Polsce pojazdu. W przypadku awarii, kradzieży, wypadku lub unieruchomienia pojazdu wystarczy skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagena dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów:

Centrala zgłoszeniowa Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagena

Szczegółowych informacji dotyczących Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen udzielą Państwu pracownicy naszego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.